Virtual Volunteer by Be My Eyes

Görsel Yardım

GPT-4 tarafından desteklenen dijital bir görsel asistan.

Website

Virtual Volunteer by Be My Eyes Hakkında

İster bir çift keskin göze ihtiyacınız olsun, ister ödünç verecek görüşünüz olsun, Be My Eyes insanların dünyayı birlikte daha iyi görmelerine yardımcı olacak basit ve ücretsiz bir araçtır.

Şu anda beta testinde olan Sanal Gönüllü aracı, küresel olarak erişilebilirliği, kullanılabilirliği ve bilgiye erişimi iyileştirme hedefine ulaşma yolunda ilerleyecek ve bizi OpenAI’nin güvenli ve sorumlu yapay zeka geliştirme konusundaki belirtilen ilkeleriyle uyumlu hale getirecektir.

Be My Eyes’ın Sanal Gönüllü özelliği mevcut uygulamaya entegre edilecek ve OpenAI’nin dinamik yeni bir görüntü-metin oluşturucu içeren yeni GPT-4 dil modeli tarafından desteklenecek. Kullanıcılar uygulama üzerinden yapay zeka destekli bir Sanal Gönüllü’ye görüntü gönderebilecek ve bu gönüllü de söz konusu görüntüyle ilgili her türlü soruyu yanıtlayacak ve çok çeşitli görevler için anında görsel yardım sağlayacaktır.

Bu teknoloji, fiziksel ortamlarda daha iyi gezinmek, günlük ihtiyaçları karşılamak ve daha fazla bağımsızlık kazanmak için görme engelli veya az gören kişilere güçlü yeni kaynaklar sağlamada dönüştürücü olacaktır.

Bu özellik şu anda kapalı beta aşamasındadır ve kullanıcılarımızın küçük bir alt kümesi arasında geri bildirim için test edilmektedir.

Kaynak: https://www.bemyeyes.com/blog/introducing-be-my-eyes-virtual-volunteer