ChatGPT + Midjourney

Öğreticiler

A Fully Illustrated Narrated Adventure Story.

Website

ChatGPT + Midjourney Hakkında

Bu adım adım kılavuzda, baştan sona tamamen resimli ve anlatımlı bir hikaye oluşturma sürecinde size yol göstereceğiz.

Biraz yaratıcılık ve doğru araçlarla, hedef kitlenizin dikkatini çekecek benzersiz ve ilgi çekici bir hikaye oluşturabileceksiniz.

ChatGPT ve Midjourney ile tamamen resimlendirilmiş ve hikayeleştirilmiş bir hikaye oluşturmak için All About AI, iyi bir iş akışı elde etmek için adım adım bir süreç oluşturdu ve kopyalanması kolay olacaktı. İşte Generative AI araçlarıyla resimli bir hikaye oluşturmanın 8 adımı:

Adım 1 - Hikaye için bir istem oluşturun

Hikaye için bir ipucu oluşturarak başlayın. Bu durumda, istem iki ana karakter, ana olay örgüsü ve öykünün geçeceği yer hakkında ayrıntıları içermelidir.

Örneğin, “Aşağıdaki bilgilere dayanarak bir fantastik macera hikayesi oluşturun: iki ana karakter, ana olay örgüsü ve Amazon Ormanı’ndaki konum.”

Adım 2 - İstemi ChatGPT’de çalıştırın

ChatGPT’ye gidin ve 1. Adımdaki istemi yapıştırın. “Oynat “a basın ve hikaye oluşturulacaktır.

Adım 3 - Karakter arka plan hikayeleri için bir bilgi istemi oluşturun

İki ana karaktere arka plan hikayeleri vermek için, ChatGPT için iki ana karakterin canlı ve ilginç tanımlarını sağlayacak bir bilgi istemi oluşturun. Bu komut istemini ChatGPT’ye yapıştırın ve “Oynat” düğmesine basın.

Adım 4 - Bir Python GPT-3 Komut Dosyası Çalıştırın

Hikayeyi sahnelere bölmek ve bu sahnelerden bir dizi Yolculuk Ortası ipucu oluşturmak için bir Python betiği oluşturun. İstemleri bir metin dosyasına yapıştırın ve kaydedin.