Siri ChatGPT

Sesli Asistanlar

Tek bir iOS Kısayolu ile iPhone’unuzda ChatGPT’yi kullanın.

Website

Siri ChatGPT Hakkında

Siri, Apple aygıtlarınızda işlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde halletmenizi sağlayan akıllı bir asistan. Siz istemeden bile.

SiriGPT, tamamen Kısayollar ile oluşturulmuş bir GPT sesli asistanıdır. GPT-3 destekli bir sohbet robotu olan ChatGPT’yi iPhone’da Kestirme uygulamasını ve OpenAI’den bir API anahtarını kullanarak kullanmak artık mümkün. Bu, her iki dünyanın da en iyisine olanak tanıyor: Genel görevler için Siri ve metin oluşturma için ChatGPT.

Eğer ChatGPT kullandıysanız, muhtemelen mobil asistanınızı küçümsemişsinizdir. Asistan, Alexa, Siri, aynı yanlış anlamaları ve aynı önceden kaydedilmiş cümleleri tekrarlayan, piyasaya sürüldüklerinden bu yana sadece marjinal bir şekilde gelişen bu makineler, GPT-3 tarafından desteklenen sohbet robotu tarafından oldukça geride bırakılmış görünüyor. Ancak tam tersine, konuşmada ve yazılı görevleri otomatikleştirmede başarılı olan bu aynı ChatGPT, sizi çevreleyen şeylerle nasıl etkileşime gireceğini hiç bilmiyor. Hava durumu, ev otomasyon nesnelerinin etkinleştirilmesi, takviminizin hatırlatıcıları… tüm bunlar ona tamamen yabancı.

ChatGPT iOS’a Nasıl Yüklenir

İlk olarak, GPT-3 için bir API anahtarı oluşturmanız gerekecektir. Bu anahtar özel ve benzersizdir, bu nedenle bizimkini sizinle paylaşamayız.