Duolingo Max

Dil Öğrenimi

GPT-4 tarafından desteklenen bir öğrenme deneyimi.

Website

Duolingo Max Hakkında

Duolingo Max, Super Duolingo’nun üzerinde yer alan ve öğrencilere iki yeni özellik ve alıştırmaya erişim sağlayan yeni bir abonelik seviyesidir: Cevabımı Açıkla ve Roleplay. Her ikisi de en yeni, en güçlü üretken yapay zeka teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Duolingo, teknolojiyi rafine etmek ve öğrenciler için hazır hale getirmek için aylardır OpenAI ile yakın bir şekilde çalışıyor.

Duolingo, eğitimi daha etkili, uygun fiyatlı ve ilgi çekici hale getirmek için yıllardır bu yapay zeka gizli sosunu geliştiriyor. Dil öğrenme uygulaması, doğru kurs seviyesini bulmanıza yardımcı olmak, dersleri sadece sizin için uyarlamak ve size kişiselleştirilmiş geri bildirim vermek için özel yapay zekasını kullanıyor. Eylül 2022’de Duolingo ve OpenAI, GPT-4 kullanarak yepyeni öğrenme özellikleri oluşturmak için işbirliği yapmaya başladı. Bu, Duolingo’nun özel kullanım durumu için modeli eğitmek, ürünün uygun güvenlik korkuluklarına sahip olmasını sağlamak, açıklamalarının doğruluğunu iki kez kontrol etmek ve Duolingo Max’te kullanılan istemleri ayarlamak anlamına geliyordu.

Duolingo ayrıca, talep üzerine çevrimiçi olarak sunulan önde gelen yüksek riskli İngilizce yeterlilik sınavı olan Duolingo English Test (DET) aracılığıyla yapay zekayı test ediyor. DET, soruların oluşturulması, testin puanlanması ve testin güvenliğinin sağlanması da dahil olmak üzere test sürecinin her adımında yapay zekayı kullanarak eğitim fırsatlarını milyonlarca öğrenci için daha uygun hale getiriyor.

Kaynak: https://www.globenewswire.com/news-release/2023/03/14/2627053/0/en/Duolingo-Max-Shows-the-Future-of-AI-Education.html