Hakkımda

Kıymetli dostum,

Blogu açmamın sebebi kişisel yazılarımın derlendiği bir web günlüğü oluşturmak. Blogumda yer alan yazılar kendi öğrendiklerim ve tecrübelerimden ibarettir. Araştırmaktan ve yeni şeyler öğrenmekten her zaman haz almışımdır.

Sosyal blog görüntüsü kazanmak için yorum ve yorumculara büyük önem veriyorum. Bu doğrultuda, yorumlanmayı hak eden yayınları sunabilmek için tüm şartları yerine getirmeye çalışıyorum.

Bu girişimin amacını, siteyi ziyaret eden değerli okuyuculara, yerli kaynaklarda yer almayan veya tamamen işlenmemiş olan, nitelikli bir bilgi olma niyeti ile değerli okuyuculara aktarabilmek, bu girişiminin amacını özetlemektedir.

Yukarıda söylediğim gibi, bu blogu açmanın en büyük sebebi; Yazmak ve faydalı şeyler sunmaktan hoşlanırım. İnternet’te çok fazla araştırma yapan ve yeni bilgi edinmeyi seven bir kişiyim.

Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi günler diliyorum.

“Ey gönül! Gülü seviyorsan dikenini de seveceksin, deryayı seviyorsan dalgalarını da seveceksin, vuslatı seviyorsan firakını da seveceksin, sevgiliyi seviyorsan nazını da seveceksin, hayatı seviyorsan ölümü de seveceksin.

– Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî